Prodejna - Eshop - Zasílání
NOVINKY - MASO PRO PSY - Pouze osobní odběr - BAF máme BARF
Zpět do obchodu

Registrace

Aktuality u nás

Vážení a milí zákazníci, dovolíme si u některých po tolika letech napsat kamarádi, přátelé…

Jak všichni víte, situace je v posledních měsících - letech velmi náročná pro všechny. Ať pro Vás, jako zákazníky, tak pro nás - prodejce, naše dodavatele, přepravce i výrobce. Rádi bychom Vás ujistili, že přes veškeré komplikace stále děláme maximum, abychom udrželi náš standard. Tedy nejen Vám něco “hlavně prodat” 😊, ale především s úsměvem poradit a najít i přes obtíže to nejlepší možné řešení pro Vás a Vaše čtyřnohé přátele.

Zároveň se snažíme posouvat. Domlouvat nové dodavatele, značky, zařazovat novinky, vzdělávat se v oboru, abychom Vám mohli stále býti oporou nejen při výběru krmiva, ale často i při dalších situacích, které mohou nastat ve Vašem společném životě. Vaší dlouholeté důvěry a přízně si velmi vážíme, a proto bychom Vás chtěli seznámit s novinkami dní následujících.

Od 1. září jsme bohužel nuceni zrušit veškeré rozvozy po Praze realizované našemi vozy. Jistě jste si všimli, že dlouhou dobu se pokoušíme opakovaně sehnat milé, schopné a vstřícné rozvozové muže. Bohužel po dlouhé době nacházení, hledání a ztrácení jsme se rozhodli přistoupit z personálních důvodů k tomuto možná ne úplně populárnímu kroku. Samozřejmě veškeré objednávky balíme rychlostí blesku, takže vše kromě mraženého masa si lze stále bez problémů u nás objednat s doručením prostřednictvím kurýra DPD, České Pošty, WeDo, Uloženky nebo do Alza boxu. Ve většině případů tak stále budete mít granulky druhý den u sebe. Pokud byste potřebovali poradit, jakého přepravce zvolit, neváhejte nás kontaktovat. Ze zkušeností doporučujeme se hlavně řídit Vaší osobní zkušeností v dané oblasti.

Dovolujeme si ještě připomenout, že krmivo je stále možné s hezkou slevou vyzvednout v otvíracích hodinách Po-Pá 11-18h. na prodejně. Jako kompenzaci za zrušené rozvozy jsme přišli s nabídkou kvalitní slevy 🙂. Na objednávku masa, kterou si vyzvednete u nás v Záběhlicích a její výše bude nad 1500Kč, dostanete 10% slevu. Navíc na kamenné prodejně také naleznete více slevových produktů, které nenajdete na eshopu. Na místě nebývá problém zaparkovat na nákladové rampě a s případným naložením do auta Vám mile rádi pomůžeme.

Další ne úplně hezkou zprávou, ke které jsme nuceni přistoupit z důvodu poklesu marží a růstu nákladů, je snížení slevy na velké balení granulí při osobním odběru z 15 na 12 %. ALE. Sleva je rozšířena na všechny značky (výjimkou je stále Bardog a Nature´s Wolf, kde nám to dovozce stále bohužel neumožňuje). K dobrým zprávám přidáváme i zařazení nových granulí do sortimentu - značky Primordial a Vivere. Z obou jsme opravdu nadšení a platí na ně 12% sleva.

Určitě sledujte záložku novinek na našem webu, chystáme pro Vás mnoho dalšího! Namátkou nové značky postrojů pro psy, jejich oblečení, další receptury i značky granulí. No, snad je na co se těšit a vážit cestu.

Děkujeme za Vaši přízeň!
Team Max4Dog