Prodejna - Eshop - Zasílání
NOVINKY - MASO PRO PSY - Pouze osobní odběr - BAF máme BARF
Zpět do obchodu

Registrace

Rozvoz Praha

 

Z technických důvodů jsme bohužel nuceni službu Rozvoz po Praze zcela ukončit k datu 1.9.2023.

Náhradní možnosti:

Granule, konzervy a suchý sortiment - Zaslání do Alzaboxu, Vyzvednutí na prodejně (sleva 12% na velká balení), Zaslání na adresu DPD, Českou poštu, apod.

Mražené maso - pouze osobní odběr na prodejně v Praze. (nově sleva 10% při objednávce nad 1500,-)

 

Rozvoz po Praze 11-15 hodin    -  z technických důvodů služba ukončena 8.8.2023

Tento rozvoz je vhodný, pokud chcete objednávku přivézt do práce, anebo se nacházíte v tomto čase doma. Objednávky přijaté do cca 10. hodiny běžně rozváží naší milí "rozvozoví muži" v den objednání od pondělí do pátku. Jednotlivé zákazníky obvoláváme telefonicky mezi 10.-11. hodinou dle aktuální trasy. A společně domlouváme časové okno závozu, takže se nemusíte bát, že se se závozem minete. Pokud je rozvozové auto již naplněno, potom je možno se domluvit na večerní dovoz nebo hned na následující pracovní den. 

Rozvoz po Praze 17-19 hodin  -  z technických důvodů bude služba ukončena 1.9.2023

Tento rozvoz je vhodný, pokud chcete objednávku přivézt domů ve večerních hodinách. Objednávky přijaté do cca 15. hodiny běžně rozváží naší milí "rozvozoví muži" v den objednání od pondělí do pátku. Jednotlivé zákazníky obvoláváme telefonicky mezi 15.-17. hodinou dle aktuální trasy. A společně domlouváme časové okno závozu, takže se nemusíte bát, že se se závozem minete. Pokud je rozvozové auto již naplněno, potom je možno se domluvit hned na následující pracovní den. 

 

Pokud byste měli ještě nějaké dotazy ohledně rozvozů, neváhejte nás telefonicky kontaktovat na tel.č.: 603 330 002.