PROVOZ bez omezení - Prodejna - Rozvoz - Zasílání
NOVINKY - MASO PRO PSY - Pouze osobní odběr nebo Rozvoz po Praze každý večer - BAF máme BARF
Zpět do obchodu

Registrace

Rozvoz Praha

 

Připravili jsme pro Vás na výběr ze dvou rozvozových oken:

Rozvoz po Praze 12-15 hodin

Tento rozvoz je vhodný pokud chcete objednávku přivést do práce a nebo jste celý den doma. Objednávky přijaté do cca 10té hodiny běžně rozváží naší milí "rozvozoví muži" v den objednání od pondělí do pátku. Jednotlivé zákazníky obvoláváme telefonicky mezi 10-12 hodinou dle aktuální trasy. A společně domlouváme časové okno závozu, takže se nemusíte bát, že se závozem minete. Pokud je rozvozové auto již naplněno potom je možno se domluvit na večer nebo hned na druhý den. 

Rozvoz po Praze 17-19 hodin

Tento rozvoz je vhodný pokud chcete objednávku přivést večer domů. Objednávky přijaté do cca 15té hodiny běžně rozváží naší milí "rozvozoví muži" v den objednání od pondělí do pátku. Jednotlivé zákazníky obvoláváme telefonicky mezi 15-17 hodinou dle aktuální trasy. A společně domlouváme časové okno závozu, takže se nemusíte bát, že se závozem minete. Pokud je rozvozové auto již naplněno potom je možno se domluvit hned na druhý den. 

 

Pokud byste měli ještě nějaké dotazy ohledně rozvozů, neváhejte nás telefonicky kontaktovat na tel.č.: 603 330 002.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení